finlandiya nakliye

Kuzey Avrupa ülkeleri arasında yer alıp ülkemizin yoğun bir şekilde alış veriş yaptığı ülkelerin başında gelen Finlandiya ile ülkemiz arasında gerçekleşen ticaret anlaşmaları gereği ihracat ve ithalat nakliye çalışmaları yapan firmamız Şah Lojistik sektöre adım attığı ilk günden bu yana düzenli olarak nakliye seferleri yapmakta, ihracat ve ithalat nakliyesi dışında Türkiye üzerinden üçüncü ülke taşımalarını da eksiksiz olarak gerçekleştirebilmektedir.

Karayolu yük taşıma yönetmeliğine uygun olarak hareket eden firmamız C2 yetki belgesine sahip bulunduğu gibi Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeliği de bulunmaktadır. Yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerimizde kullandığımız araçlarımız genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmakta, tüm taşımalar CMR sigortası güvencesi altında gerçekleşmektedir.

Finlandiya çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan en temel özelliklerimizden biri işimize olan saygımızdan kaynaklanan müşteri memnuniyetine odaklı kaliteli hizmet sunma anlayışımızdır. Kaliteyi ucuza satma prensibi ile yola çıkan firmamız geçen süre içerisinde önemli aşamalar kat etmiş, sektörde tercih edilen, aranan ve özellikle önerilen nadir nakliye kuruluşları arasına ismini başarılı bir şekilde yazdırmıştır.

Finlandiya nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul depolarımızdan her hafta düzenli olarak çıkış yapmakta olduğumuz parsiyel nakliye şeklinde de devam etmektedir. Ülkemizin tüm şehirlerinden iç nakliye imkanı ile depolarımıza getirebildiğimiz parsiyel yüklerin İstanbul’da gümrüklenmesine müteakip yola çıkan parsiyel araçlarımız Finlandiya teslimatlarını müşteri talepleri doğrultusunda gidilen şehirlerin gümrük noktalarına veya teslimat adreslerine teslim edilmesi şeklinde gerçekleşebiliyor, ayrıca yine ithalatçı firmaların talepleri doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunabiliyoruz.

Yerli ve yabancı plakalı yüksek modelli tırları, deneyimli sürücüleri ile Finlandiya nakliyesi konusunda oldukça tecrübeli bulunan firmamız Şah Lojistik, yüklenen yüklerin olabilecek en kısa süre de teslim noktasına ulaştırılmasını sağlamaktadır. Tam gün anlayışı ile çalışmalar yapan firmamızın sürekli görev başında bulunan tecrübeli personelleri, firmamıza gelen her türlü Finlandiya komple veya parsiyel nakliye taleplerini anında değerlendirmeye alıyor, olabilecek en kısa süre de tüm taleplere olumlu yönde karşılık veriyor, müşteri talep ve beklentilerini karşılayacak en makul taşıma şart ve navlun teklifleri ile geri dönüş sağlıyor.