estonya nakliye

Uluslararası taşımacılık alanında uzun bir süredir faaliyetlerini sürdüren firmamız Şah Lojistik, Asya ülkeleri ile yola çıktığı nakliye sektöründe zaman içerisinde büyüyüp gelişerek Avrupa ülkelerine de seferler düzenlemeye başlamış birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Estonya’da da irtibatlı acentelerimiz vasıtası ile düzenli nakliye hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizden Estonya’ya ihracat yük taşımalarının yanı sıra Estonya’dan ülkemize ithalat ve Türkiye üzerinden İran, Irak, Suriye, Azerbaycan ve Gürcistan gibi ülkelere transit kapsamlı üçüncü ülke yüklemeleri yapabilmekteyiz. Estonya nakliyesinde taşıma yapan araçlarımız araç filomuzda bulunan öz varlık Türk plaka araçlar ile tedarikçilerimize ait yabancı plakalı tırlardan oluşmaktadır. Bu araçlarımızla ülkemizden Estonya’ya ihracat veya transit kapsamında bulunan her türlü ticari yükün nakliyesini düzenli bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Estonya’ya standart tenteli tırlarımız ile kuru yük nakliyesi ile birlikte soğuk zincir ürünler, yaş sebze meyve türleri, donmuş et ve balık türleri ile süt ve süt mamülleri gibi gıda maddelerinin taşınmasını frigo dorseli tırlarımız ile, ölçü ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı yük kapsamında bulunan ağır nakliye yük gruplarının taşınmasını uzamalı ve havuzlu türleri bulunan lowbed dorse tırlarımız ile, her türlü açık ve kapalı halde bulunan bilumum konteyner yükününün nakliyesini konteyner kilitleri mevcut açık kasalı tırlarımız ile sağlamaktayız.

Firmamız Şah Lojistik kurulduğu günden  bu yana bir takım prensipler edinerek sektöre adım atmış, geçen zaman içerisinde bu prensiplerinden asla ödün vermeden yoluna kararlılıkla devam etmeyi sürdürmüştür. Sektörde edindiğimiz prensiplerin başında kaliteli hizmete dayalı müşteri memnuniyeti gelmektedir. Kaliteyi ucuza mal ederek bir çok müşterisinin takdir ve beğenisini kazanmış olan firmamız sektörde adından sıkça söz ettiren bir firma olmanın gururu ile her geçen gün büyüyüp gelişerek yoluna devam etmektedir.

Estonya karayolu komple tır taşımacılığının yanı sıra haftanın belirli günleri İstanbul depolarından çıkış yapmak suretiyle parsiyel yük taşıma hizmetleri de veren firmamız, gümrüklü ve ticari kapsamlı taşınabilir her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel yükün Estonya şehirlerinde gümrük teslimi veya adrese teslim şeklinde taşımalar yapabilmektedir. Nakliyecilik alanında oldukça kapsamlı çalışmaları bulunan firmamıza yapacağınız talep bildirimlerinize en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile kısa süre içerisinde yanıt verilmektedir.