Dubai Nakliye

Ürünlerinizi en güvenilir bir şekilde verilen adrese kadar ulaştıran Şah lojistik sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla gerekli özeni gösteren firma sayesinde sorun yaşamadan nakliye imkanından faydalanabilirsiniz. Alanında deneyimli uzman kadroya sahip olan firma çalışanları lojistik sektöründe eğitim almış uzman kişilerdir. Çok çeşitli özelliklere sahip olan araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Yükün türüne göre belirlenen araçlara öncelikle mal yüklenir ve yola çıkılır. Yolculuk esnasında müşteriyle sürekli irtibat halinde kalınır.

Yükün adrese teslim edildiği anda hemen müşteri haberdar edilir. Dubai parsiyel nakliyat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olan Şah Lojistik ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır. Türk Cumhuriyetleri, Rusya, Balkan, Asya ve Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmeti veren firma Dubai nakliye imkanı da sağlamaktadır.

Uluslararası Nakliye

Dubai Nakliye İmkanının Farkı Nedir?

Uluslararası alanda ağır yük taşımacılığında ileri olan Şah Lojistik firması teknolojik gelişmelere uygun modern araçlarla taşımacılık yapmaktadır. En uygun navlunla sizlere sorun yaşamadan nakliye fırsatı sunan firma haftanın belirli günlerinde Dubai nakliye hizmeti sunmaktadır. Uygun parsiyel taşıma fiyatları ile çalışan firma en kısa sürede adrese malı teslim etmektedir.

Tıra Erenköy-Tarsis’ten yüklenen mal ortalama 6-7 gün sonra Dubai’ye ulaşır. İran plakalı araçlara malınızı yükletmeniz halinde ekstra bir bedel alınmaz. Her hafta Cuma günleri yola çıkan tırlar yaklaşık bir hafta içerisinde tam adrese ulaşır. En kısa sürede adrese ulaşmayı hedefleyen firma sayesinde hiçbir sorun yaşanmadan nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

IRAK NAKLÄ°YAT

Erbil / IRAK için navlun teklifi vermenizi rica ederim.Yükleme yeri: Toprakkale/OSMANİYE Yüklenecek malzeme : Rulo sac Tonaj : 150-250 ton arası Gümrük dahil olması durumunda gümrükleme ücretini ayrıca bildiriniz. 25 ton / araç planlıyoruz max. tonajı belirtiniz. Teklifiniz için geçerlilik tarihi belirtiniz