Dağıstan Nakliye

 

Dağıstan   nakliye   lojistik  taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH  LOJİSTİK  müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek,

Uluslararası Nakliye

uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir.  dağıstan'na   nakliye  konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda  dağıstan  ağır nakliyat firmaları arasında öncü firma olmaya adayız.

şah  lojistik  Hizmete sunacığımız araçlarımız Rusya ve tüm bölgelerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.


 dağıstan  her ay belirli günlerde parça yük grupaj,  dağıstan  parsiyel  nakliye  taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi  dağıstan  uzman nakliyeci personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Rusya plakalı tır nakliyesi konusunda bir telefon kadar yakın.

 şah  lojistik  standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi tır CMR sigortası teminatı altında güven ile yük taşımaktadır.  dağıstan  frigo  nakliye  firmaları arasında yerini alan şirketimiz yüklerinizi güvenle taşımaktadır.

Konteyner Vagon Nakliye

Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya  dağıstan  ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir. 

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat