çorum ağır nakliyat

Çorum Ağır Nakliyat Hizmetleri

Çorum ağır nakliyat hizmetimiz kaliteli ve güvenilir taşımacılık olarak sizlerle buluşmaktadır. Standart ağırlıkların dışında taşınması gereken eşyalarınız mı var? O halde doğru yerdesiniz. Ağır yüklerin bir yerden başka bir yere hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Standart dışı ebatlardaki yüklerin taşınması için bizi tercih edebilirsiniz. Taşıma için önem verilmesi gereken konular vardır. Yolun eğim durumu, köprü, tünel, taşıma takibi, yükleme gibi konularda özenle çalışmaktayız. Çorum ağır nakliyat firmaları arasında ön plana çıkarak yoğun ilgi görmekteyiz. Ağır yükleri taşımak kadar kısa sürede ulaştırmak da oldukça önemlidir. Sağlıklı bir taşıma hizmeti ile tanışmak için bizimle iletişim kurabilir ve ağır nakliyat taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Çorum Ağır Taşımacılık

Çorum ağır taşımacılık özen ve titizlikle hizmetinizdedir. Güvenli taşıma hizmetimizden tereddüt etmeden yararlanabilirsiniz. Uzman nakliyat ekibimiz kaliteli hizmeti sizlere ulaştırmak için son teknolojik gelişmeleri takip ederek kusursuz hizmet sağlamaktadır. Ağır nakliye araçları standart yük taşıyan araçlardan farklıdır. Lowbet araçlar, standart araçlar, hidrolik araçlar olarak araçlar yüklerin durumuna göre değişim göstermektedir. Çorum gabari dışı yük taşımacılığı için özel ekipmanlar gereklidir.

Günümüze uygun nakliye filomuzla hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Ağır nakliye departmanımız için müşterilerimizin tüm sorunlarına kısa sürede çözümler üretmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. İş makineleri, konvektör, kiriş, türbin, jeneratör, reaktör, transformatör gibi ağır parçaların taşımasını hidrolik krikolar ve treyler yardımıyla özenle gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli Çorum Lowbet Hizmetleri

Çorum lowbet ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetinizdedir. Lowbet araçların yüksekliği ayarlanabilmektedir. Bu sayede yükseklikleri değişen yükler rahatlıkla taşınabilir. Lowbet araçlar tekerler hariç yüksekliği ayarlanabildiğinden yollarda bulunan tünel ve köprülerin özel ölçülerine göre belirlenir. Kazanların taşınmasında bu nedenle yol güzergahı mühendis ile beraber planlanmalıdır. Örneğin, kazanın araçlara yüklenilmesi gibi durumlarda kullanılan vinçlerin işinde uzman kişiler tarafından yönetilmesi gerekir. Yüklemede oluşabilecek olumsuzluklar hesaplanmalıdır. Güzergah durumuna göre yola çıkarak zarar görmeden teslimat adresine yükün ulaştırılması gerekir. İndirme işlemi de vinç operatörlerinin yardımları ile sağlanmalıdır. Taşınacak cihaz kapasiteleri ve kullanılacak araçlara göre ücret belirlenmektedir.