Çeçenistan Nakliye

Çeçenistan nakliye lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH LOJİSTİK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir.

Uluslararası Nakliye

Azerbaycan'a nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda çeçenistan ağır nakliyat konusundada öncü firma olmaya adayız.

Şah lojistik Hizmete sunacığımız araçlarımız çeçenistan ve tüm illerine ve nahçıvan ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, tır CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

şah lojistik çeçenistan'a her hafta belirli günlerde grupaj, çeçenistan parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi çeçenistan ve nahçıvana uzman personeli ve yılların verdiği sektör  hizmet vermektedir.    

                                                                                
çeçenistan nakliye firmaları çeçenistan parsiyel nakliye
şah lojistik ayrıca nahçıvan nakliye tır taşımacılık konusunda bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi tır CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

çeçenistan frigo nakliye ve Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.