bulgaristan parsiyel nakliye

Bulgaristan karayolu komple yük taşımacılığı alanında Şah Lojistik şirketi olarak uzun yıllar hizmet ettikten sonra geçen süre zarfında yoğun olarak gelen parsiyel yük taşıma taleplerini değerlendirerek bu alanda alt yapı çalışmaları yaparak kısa sürede hayata geçirdiğimiz parsiyel yük taşımacılığına da başlamış bulunmaktayız.

İstanbul çıkışlı olarak yapmakta olduğumuz Bulgaristan parsiyel nakliye konusunda oldukça deneyimli personellerimiz ve modern depomuzda bulunan özellikli ekipmanlarımız vasıtasıyla düzenli seferler yapmaktayız. Haftanın belirli günlerinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan depolarımızdan çıkış yaparak hizmet verdiğimiz parsiyel nakliye çalışmalarımız da ihracat malları ile üçüncü ülke menşeli transit malların nakliyesini gerçekleştirebiliyoruz.

Bulgaristan parsiyel nakliye yapan firmalar arasında öne çıkan en önemli özelliğimiz teknolojik alt yapımız ve modern çağa ayak uydurabilen yapımız ile parsiyel servis hizmeti sağlıyor olmamızdır. Ülkemizden Bulgaristan'ın başta başkent Sofya olmak üzere tüm şehirlerine gönderilmesi planlanan her ebat ve ağırlıkta bulunan ticari ve gümrüklü parsiyel yüklerin varış şehirlerinde gümrük teslimi veya adrese teslim şeklinde hizmet sağlamaktayız.

Bulgaristan parsiyel nakliye hizmetlerimiz sadece taşıma işlemleri ile sınırlı olmayıp aynı zamanda Türkiye ihracat gümrük işlemleri ile Bulgaristan varış ithalat gümrük işlemlerini de kısa sürede çözüme kavuşturulacak şekilde tamamlayabiliyoruz.

Her türlü parsiyel yükünüzün taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamız Şah Loıjistik mail ve telefonlarına sözlü veya yazılı olarak bildirebilir, deneyimli operasyon ekibimizden en kısa sürede en uygun navlun teklifi ve taşıma şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.