ŞAH LOJİSTİK

Bulgaristan Frigo Nakliye

Sınır komşularımızdan Bulgaristan ile ülkemiz arasında yapılan ticari anlaşmalar çerçevesinde oldukça önemli oranda ihracat ve ithalat çalışmaları yapılmaktadır. Özellikle ihracat anlamında büyük bir potansiyele sahip bulunuyor olmamızdan dolayı oldukça hareketli olan taşımacılık sektörü  önemli ölçüde rağbet görmektedir. Taşımacılığın büyük kalemlerinden biri olan frigo tır nakliye konusu da sürekli ön planda olduğundan sektöre ilk adım attığı yıllardan günümüze kadar uzanan süreçte kapasitesini oldukça büyüterek çalışmalar yapan firmamız da bu pastadan bir pay alarak sektörde varlığını sürdürmektedir.

Bulgaristan frigo nakliye dendiğinde akıllara sadece Bulgaristan’a ihracat ile sınırlı kalınmadığını, aynı zamanda Avrupa’nın tamamına açılan bir kapı, bir köprü durumunda olan bir ülke olduğunun farkındalığı ile ilişkilerimizi sürekli kontrol altında tutarak sektörün tüm gerekliliklerini yerine getirerek frigo tır nakliye çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Türkiye’den herhangi bir Avrupa ülkesine taşınacak olan soğuk zincir ürün grubunun ilk uğrak noktası Bulgaristan’dır. Gıda maddeleri Bulgaristan girişinde analize tabi tutulduktan sonra ulaştırılması gereken ülkeye doğru hareket etmektedir. Analiz durumu nedeniyle taşımakta olduğumuz frigo tıra uygun ürünlerin tüm kontrollerinin yapılmış olması üretici veya ihracatçının tüm evraklarını eksiksiz olarak tamamlamış olduğuna dikkat ederek hareket ediyor, neticesinde de herhangi bir sorunla karşılaşılmasına mahal vermeden sağlıklı bir şekilde geçiş sağlıyoruz.

Özellikle yaş sebze meyve ve donmuş ürünlerin ihracatının yapıldığı Bulgaristan’ın tüm şehirlerine teslimatlar yapabilmekte, bu şehirlerde bulunan acentelerimiz ile irtibatlı bulunuyor olmamızdan dolayı gümrükleme işlemlerini en kısa sürede bitirerek teslimatların bir an önce yapılmasını sağlamaktayız.

Bulgaristan frigo nakliye çalışmalarımızın tamamı kara yolu ile yapılıyor olduğundan karayolu yük taşıma yönetmeliğinin tüm gereklerini yerine getirerek hareket eden firmamız taşımakta olduğu ürünlerin hassasiyetini göz ardı etmeden en kısa sürede sağlıklı bir şekilde teslim noktalarına ulaştırılmasını sağlamaktadır. İzin verilen tonaj limitini aşmadan taşınabilir her türlü soğuk zincir ürünün yüklendiği anda ki tazeliği ve özelliğinden kayıp vermeden varış noktasına ulaştırılmasını sağlayan firmamız yaptığı tüm taşımalarda kullandığı araçları cmr sigortası kapsamında hareket ettiriyor, taşıma süresince ısı takip kontrol sistemi ile anlık takibat yaparak taşınan üründe sorun yaşanmasına müsaade etmeden teslimatları sağlıyor.

Uluslararası Nakliye