bosna hersek nakliye

Doğu Avrupa ülkelerinden biri durumunda olan Bosna Hersek Yakın bir geçmişte tam olmasa da kısmen bağımsız bir devlet statüsü kazandıktan sonra dış dünyaya açılmaya başlamıştır. Kadim dostluğumuz bulunması hasebiyle ticaretin büyük bölümünü ülkemize ayıran Bosna Hersek coğrafi yapısı ve işlenebilir toprak potansiyelinin az oluşu nedeniyle temel gıda ve tüketim mamullerinin büyük bölümünü ülkemizden temin etmektedir.

Uluslararası Nakliye

Türkiye ile Bosna Hersek arasında ihracatı yapılan ürünlerin başından sebze meyve gibi bir çok gıda maddeleri gelmektedir. Bu tür ürünlerin taşıma işlemleri frigo dorseli tırlar ile gerçekleştiğinden bu tür araçlara önemli oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçların büyük bölümüne karşılık verebilecek kapasiteye sahip bulunan firmamız Türk ve yabancı plakalı frigo dorse tırları ile Bosna Hersek frigo nakliye hizmetlerine devam etmektedir.

Sektör de uzun yıllar var oluş mücadelesinin ardından son derece önemli bir konuma yerleşmiş bulunan firmamız Bosna Hersek çalışan frigo nakliye firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı, ortaya koyduğu vizyonu ve misyonu ile çalışma prensiplerinden ödün vermeden kaliteyi ucuza taşıma anlayışı çerçevesinde başarılı bir grafik çizmekte, rakipleri ile arasında ki makası bir hayli açmış bulunmaktadır. Bosna Hersek frigo nakliyesinde oranlama yapmak gerekirse pastadan büyük dilimi ihracat taşıması alsa da özellikle un mamullerinin bolca üretildiği Bosna Hersek’ten ülkemize ithalat ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit nakliye çalışmaları da bulunmaktadır. Bosna Hersek’in genellikle başkenti Saray Bosna’ya ihracat nakliyesi yapan frigo araçlarımız dönüşte de un ve türevleri gibi ürünlerin ithalatını gerçekleştirmektedir.

Bosna Hersek’e komple tır nakliyesinin ile birlikte haftalık düzenli çıkışlar ile parsiyel taşıma hizmetleri de bulunan firmamız aynı zamanda ağır nakliyat, konteyner nakliye ve firgo nakliye gibi alanlarda da düzenli hizmetler sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe ismi kalite anılan nadir kuruluşlardan biri pozisyonunda bulunan firmamız Mersin ilimiz de kurulmuş olup uzun yıllar hizmet verdikten sonra sektörde edindiği tecrübelerine dayanarak bir çok ilimizde şube ofislerini de faaliyete geçirmiştir. Alanında son derece başarılı çalışmaları ile dikkat çeken firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz Bosna Hersek nakliyesinin tüm detaylarına hakim bulunmakta, sorunsuz taşıma hizmetleri sunmaktadırlar.