bitlis ağır nakliyat

Bitlis’te Ağır Taşımacılık ve Ağır Nakliyat

Bitlis ağır taşımacılık olarak hizmetlerimize ve müşteri ilişkilerimize verdiğimiz özenle bu başarıyı elde etmekteyiz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek ve bu yenilikleri verdiğimiz hizmetlerde kullanarak siz değerli müşterilerimiz için en verimli çözümleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ve ticaretimizde güvenilirliği baz aldığımız için sektöre lider firmalar arasında yer almaktayız. Taşımacılık sektöründe karşılıklı güven ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bu sektörde etkin bir firmayız.

Bitlis ağır nakliyat kapsamında taşınacak yüklerin standartların dışında olması gerekmektedir. Yani normal olmayan ölçü ve ağırlıkta yüklerin taşınması işidir. Gelişen teknoloji ile bu taşıma işinde kullanılan araç ve ekipmanlar yenilenmektedir. Dolayısıyla firmamız her zaman yeniliklere açık olmuş ve bu yenilikleri uygulayarak her zaman rakiplerinden daha başarılı olmuştur. Bu araçların sürücülerinin de gerekli eğitimleri alarak profesyonel olması gerekmektedir. Bu kapsamda taşınması gereken yükün yerleştirilmesi, kullanılacak ekipmanların özellikleri, güzergah konularının tamamıyla profesyonellikle düzenlenmesi ve bunun müşteri ile paylaşılması gerekmektedir.

Gabar Dışı Ağır Yük ve Hizmet Alanları

Bitlis gabari dışı yük normal taşımacılıkla ile mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araç ve ekipmanlarla profesyonel ekip yönetiminde taşınması işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler yapılırken yüklerin ağırlıklarına, tonajlarına ve ne şekilde taşınacağına dair planlamalar yapıldıktan sonra taşınacak olan yüklerin sevk işlemi gerçekleştirilir. Örneğin; konteyner gibi taşınması normal tırlarla gerçekleştirilemeyecek olan ağır yüklerin taşınması için özel ekipmanlar gerekmektedir. Bu taşıma işlemi firmaların normal araçlarıyla gerçekleştirilemez. Bu nedenle bu işlemin alanında tecrübelere sahip olan firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu işlemle tercih edilen firmalar arasında  yer almaktayız ve işimizi yaparken gösterdiğimiz hassasiyet ise tercih edilme sebebimizdir. Hizmet alanları ise;

  • Yol analizinin yapılması ve güzergahın belirlenmesi
  • Trafo, türbin, jeneratör taşımaları
  • Rüzgar tribünleri
  • Enerji santralleri
  • Gemi motoru
  • Şantiye alanları gibi yerlerdir.

Lowbet Nedir?

Bitlis lowbet, ağır yüklerin taşınmasında kolay kullanımı, düşük hızıyla hızlı manevra kabiliyeti ve yüksek kapasitesiyle yükseklik sınırı gibi özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Ölçüleri standart dışı olan araçların taşınmasında kullanılmaktadır. Yarı römork türüdür ve ölçü dışı taşımacılık olarak da anılmaktadır.