bingöl ağır nakliyat

Bingöl’de Taşımacılık Sektörü

Hızla büyüyen ve gelişen bu sektörde, firmamızın liderliği elde etmesi yeniliklere sürekli olarak açık olmasından kaynaklanmaktadır. Bingöl ağır taşımacılık için her türlü imkanları sunuyoruz ve sizler için aldığımız sorumluluğu en kaliteli şekilde yerine getiriyoruz. Taşımacılık sektöründe kullandığımız araçlarla her zaman rakiplerimizden bir adım önde olarak ilerliyoruz.

Ağır Nakliyat Ve Ağır Nakliyata Konu Olan Yükler

Bingöl ağır nakliyat için standart ölçüler dışında ölçülere sahip olan yükler için kullanılan araçlar ve ekipmanların bulundurulmasıyla kaliteli hizmet sunuluyor. Kullanılan araçlar için özel taşıma bilgisi gerekmektedir. Bunun için firmamız gerekli eğitimlere sahip çalışanlarımızla bu sorumluluğu sizler için en uygun şekilde yerine getirmektedir.

Bu hizmete konu olan yükler ise normal olmayan ölçü ve ağırlıklardır. Bu kapsamda trafo, jeneratör, yat ve tekne, şantiye, türbin, santraller ve konteyner gibi taşınması zor olan yüklerin taşınması işi yapılmaktadır. Bu ağır yüklerin taşınması sanıldığından daha zor ve zahmetli bir iştir. Bu işi yapan sürücülerin profesyonel olması gerekmektedir. Dolayısıyla firmamız sahip olduğu uzman kadroyla sizler için memnun olacağınız hizmetler sunmaktadır.

Bingöl ağır nakliyat firmaları arasında gösterdiğimiz bu performansta her zaman çıtayı çok yüksekte tutuyoruz.  Dolayısıyla her zaman başarıları haklı olarak elde ediyoruz. Elde ettiğimiz bu haklı başarılar bizi Bingöl’de ilk tercih edilen firmalar arasındayız.

Lowbet Ve Gabari Dışı Ağır Yük Taşımacılığındaki Temel İşlemler

Bingöl lowbet kullandığı düşük gövdeye sahip yarı römorklerle sektörde tercih sebebi olmaktadır. Genellikle iş makinesi, obüs, tank gibi büyük hacimli araçların nakil işlemlerinde kullanılmaktadır. Düşük hız ve yüksek çekim gücü olan araçlar tercih edilmektedir.

Bingöl gabari dışı yük konusunda uzman ekip yönetiminde taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Ağır yükleri taşıma işleminde gerekli planlamalar yapıldıktan sonra yükler sevk edilmektedir. Bu taşımacılıktaki temel işlemler;

  • Ekipmanların planlanması
  • Güzergahın belirlenmesi
  • Gereken organizasyonun yapılması
  • Yükleme ve boşaltma işlemleri
  • Geçiş izinlerinin alınması
  • Ve tüm bu çizelgelerin müşterilerle paylaşılması,

Bu taşımacılıkta riskin yüksek olması sebebiyle firmaların tecrübeleri çok önemlidir. Firmamız bu riskin tamamını üstlenip işlemleri kusursuz ve hasarsız bir şekilde tamamlamaktadır.