Belçika Kargo

Firmamız; Uluslararası doküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında özenli hizmet öğesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin arzularına cevap verebilecek seviyede uygun ve emniyetli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim ilk sırada düşünerek dünya çapında r gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

Gelişen teknoloji ve koşullar ile artık içinde bulduğumuz zamanda yurtdışı kargo hizmetinde Türkiye’deki herhangi bir ilden Belçika ülkesine gönderileriniz çok rahat ve çok seri olabiliyor. Belçika Yurtdışı kargo hizmetleri kapsamında; tüm evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz, ürünleriniz, dokümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz seri ve güvenilir bir şekilde arzu ettiğiniz  ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır. Fiili ihracat olsun, kredili ihracat olsun, bedelli yada bedelsiz ihracat olsun, transit ve kayda bağlı ihracat olsun, kiralama ve takas gibi durumlarda; yurtdışına kargo ile mal gönderme gereksinimiz ortaya çıkar. Seri, emniyetli ve uygun fiyatlı kargo ihtiyaçlarınızı Firmamız karşılar.  Dünyanın farklı bölgelerindeki farklı fuar organizasyonlarına katılan kurumsal firmalar için; fuar stand gereçleri, reklam ekipmanları, fuar için kullanılacak broşürler, belge ve kataloglar, fuar alanı için gerekli olacak tüm araçların gönderimi yurt dışı kargo hizmetleri ile kolaylıkla ve en uygun şekilde gönderilebilir.

Ağırlık kapasitesi 150 kg'a kadar olan ve fiyat bedeli 7500 Euro'ya kadar olan ihraç mallarınız, mikro ihracat kapsamına girer. Bedelli ihracat kategorisine girmektedir. Bu bedelli ihracatları gümrük müşavirliği firmaları ile de düzenleyebilir, gümrük beyanı işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Lakin bu gümrük müşavirliği firmaları Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı düzenleyemezler. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizi Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı gönderme yetkisine sahip Firmamız ile kolaylıkla seri bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Belçika kargo hizmetinde fiyat olarak en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en emniyetli gönderim  Firmamız ile sağlanır. Yurtdışı kargo gönderileriniz özenle hazırlanır, en seri  şekilde teslim edilir. Kurumsal firmalar ve bireysel kişiler adına yurtdışı taşıyıcı firmalar ile anlaşma sağlayıp, en uygun fiyat sizlere verilir.  Yurtdışına kargo ile mal gönderme hizmetleri kapsamında; tüm ihraç ürünleriniz, evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz,  dokümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz seri ve emniyetli  bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır.

Firmamız ile yapılan yurtdışına kargo ile mal gönderileriniz; sistemimizde kolayca ve her daim güncel olarak takip edilebiliyor. Yurtdışı kargo gönderimi ile gönderdiğiniz ürünlerin gümrük kurallarına uygun olup olmadığını bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Türkiye’deki bir ilden  yurtdışına gönderdiğiniz ürünler sadece Belçika gümrüğüne değil, kendi ülkenizdeki gümrüğe de takılabilir. Bu nedenle o Belçika gümrük kanunları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışına kargo göndereceğiniz ürünün ambalajlanması ve kolilenmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz  ya da sizden teslim aldığımız mallar, hemen işleme konur. Vergi ve gümrük aşamaları evrakları işleme alındıktan sonra, en seri ve en emniyetli bir şekilde gönderim aşamasına geçer

En ucuz fiyatları ile size sunan Firmamız, yurtdışı kargo imkanlarına sahip olacak şekilde seri, emniyetli ve uygun bir şekilde gönderim kolaylığı sağlamaktadır. Doküman, Dosya, Evrak, Pasaport, Numune, Paket, Hediye ve Koli gibi tüm kargolarınızı birkaç günlük teslimat sürelerimiz ile gönderebilirsiniz. Tüm yurtdışı kargo gönderilerinizin takibi detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle tüm Belçika gönderilerinizi, bulunduğunuz bölgeden Firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz.