batman ağır nakliyat

Batman’a Özel Karayolu Ağır Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’nin coğrafi konum itibarıyla önemli noktalarından biri olan Batman pek çok firmanın faaliyetlerini sürdürdüğü bir saha olmasının yanı sıra aynı zamanda içinde yaşayan insanların ihtiyaçları gereği pek çok malzemenin içinde bulundurulması beklenen bir şehir de oluyor. Yıllardır Batman ağır nakliyat sektörü içinde faaliyet gösteren bir firma olarak bizler kapıdan kapı ve parsiyel olarak sunduğumuz karayolu nakliye hizmetlerimizi ağır nakliyat çatısı altında Batman’daki firmalar için de sunabiliyoruz. Operasyon kadrolarımızın profesyonelliği sayesinde en güvenilir şekilde nakliyelerinizin gönderileceği alanlara ağır nakliyatların ulaştırılmasını da mümkün hale getiriyoruz.

Geniş Araç Filosuyla Her Noktaya Hizmet

Şah Lojistik olarak hizmet verdiğimiz alanlardan biri olan Batman’da Batman ağır nakliyat firmaları ile karşılaştırıldığında firmamızın farkı profesyonelliğimiz ve geniş olanaklarımızla ortaya çıkmaktadır. Batman ağır taşımacılık alanında yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak sizlere en tecrübeli firmadan destek alma fırsatını sunarken aynı zamanda geniş bir nakliye firması araç filosu desteği almanızı da mümkün hale getirebiliyoruz. Özellikle çok niteliklere sahip olan eşyaların ve malzemelerin sorunsuz bir şekilde hedef noktalara ulaştırılması ya da aynı anda çok fazla sayıda eşya ve yükün eş zamanlı olarak nakliyesinin gerekli olduğu durumlarda sizlere filomuzdaki çok farklı özelliklere sahip araçlarla en iyi hizmeti verebiliyoruz. Ülkenin ve yurt dışındaki anlaşmalı pek çok acentenin işbirliği ile her noktada nakliyelerin sıkı bir şekilde takip edilmesini de sağlıyoruz.

Batman’da Uygun Fiyatlı Ağır Nakliyat Hizmetleri

Eşya ve malzemelerin bulunduğu noktalardan araçlara yüklenmesiyle başlayan hizmetlerimizi bu eşya ve malzemelerin ulaştırılması talep edilen bölgelere götürmekle birlikte hizmetlerimizi sonlandırıyoruz. Batman gabari dışı yük ve malzemelerin her türlüsü için yeterli araç kapasitesi ve donanımları ile hizmet vermeye hazır firmamızda oldukça ekonomik fiyatlarla sizlerin karşısına çıkıyoruz. Gönderimlerin yapılacağı bölgelere, mesafenin uzunluğuna, eşyaların veya malzemelerin niteliğine bağlı olmak üzere değişen fiyatlarımız hakkında sizlere bilgilendirmede de bulunabiliyoruz. Batman lowbet ve dorse gibi araçlara yerleştirdiğimiz ağır yüklerin tamamını taşıma sırasında zarar görmeyeceğinden emin olduğumuz bir şekilde hazırlayarak sizlere hizmet sunuyoruz.