balıkesir ağır nakliyat

Balıkesir Lojistikte Bilmemiz Gereken Önemli Hususlar

Firmamız Balıkesir de lojistik alanında hizmet veren sektörde önde gelen firmalardan biridir. Balıkesir ağır nakliyat alanında kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirerek siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için en uygun çözümleri üretiyor ve bu çözümleri uyguluyoruz.

Balıkesir ağır nakliyat firmaları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Firmalar arasında teknolojiyi yakından takip ederek söz konusu hizmetin gerektirdiği araçları tam donanımlı olarak kullanıyoruz. Yaptığımız tüm işlerde kaliteli hizmeti profesyonel olarak çalışan ekiplerimizle birleştirerek mükemmel başarılara imza atıyoruz.

Balıkesir ağır taşımacılık hizmetlerinin gelecekteki önemini ve potansiyelini kavramış durumdayız. Kullandığımız araçlar ve ekipmanlarla müşteri memnuniyetini ve güvenini kazandığımızı sektördeki başarımızla kanıtlıyoruz.

Gabari Dışı Taşıma Nedir?

Firmamız Balıkesir gabari dışı yük konusunda da hizmet veren firmalar arasında akla ilk gelenlerdendir. Normal taşıma yöntemleri ile mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araçlar ve ekipmanlarla uzman kadrosuyla taşınması faaliyetini de başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Konteyner ve normal tırlarla taşınması mümkün olmayan ağır yüklerin taşınması işleminde özel ekipmanlar ve araçlar gerekmektedir. Bu ekipmanlar ve bu taşıma işlemi için kullanılan araçlar firmamızda mevcuttur. Bu taşıma işlemini yapmak için kalite standartlarına uyan belgelere sahip olmak gerekmektedir. Bu faaliyet sırasında taşımada kullanılacak olan güzergah ve ekipman sonucu çıkartılan maliyeti ayrıca yükün ne kadar sürede istenilen noktaya ulaşacağı bilgisini müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Lowbet Taşımacılığı ve Avantajları

Balıkesir lowbet verdiğimiz hizmetlerden biridir. Diğer ismi ölçü dışı taşımacılıktır ve normal tır ve kamyonlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta ve genişlikte olan yüklerin taşınmasını sağlayan yarı römorklardır. Taşıtların arkasında ki kasalarla ağır yüklerin taşınması işlevine dayanır. Ayrıca hız seviyeleri düşük olduğundan ağır yüklerin taşınmasında tercih sebebidir. Avantajları ise;

  • Taşınacak yükün ağırlığına ve boyutuna göre şekil alabilmektedir.
  • Rampa gibi manevra özelliğini kolaylaştırır.
  • Tonlarca ağırlığa sahip yükler hasarsız ve hızlı şekilde taşınır.

Balıkesir için zaman konusunda hassas ve daima yüksek kalitede güvenilir hizmetler veriyoruz.

Uzun yıllar boyunca biriktirdiğimiz tecrübeyle, sektörde oluşturduğumuz güvenle ve kusursuz hizmetler sunmamızla tercih ediliyoruz.