ŞAH LOJİSTİK

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Türkiye-Azerbaycan hattında 20 yılı aşkın bir süredir nakliye hizmetleri vermekte olan firmamız karayolu komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul ve Ankara illerimizde bulunan depolardan hareketle haftanın belirli günlerinde parsiyel yük çıkışları da yapmaktadır.

Ülkemizin tüm illerinde Azerbaycan’a taşınmaya hazır halde bulunan parsiyel ve kargo kapsamında ki ticari yüklerin başta başkent Bakü olmak üzere tüm Azerbaycan şehirlerine ulaştırılmasını sağlar.

firmamız yükleri bulundukları illerde ki adreslerinden alarak iç nakliye yapmak suretiyle Ankara veya İstanbul depolarımıza getiriyor, yine bu illerimizde bulunan gümrük noktalarında gümrük işlemlerinin yapılmasına müteakip yola çıkarılmaktadır.

Parsiyel yük grupları komple tır yüklerinin aksine Azerbaycan’da adrese teslim değil de gümrük noktalarına teslim edilmektedir. İhracat veya transit kapsamlı her türlü parsiyel yükün Azerbaycan’a taşınmasında yılların verdiği tecrübelerimize dayanarak oldukça kaliteli servis hizmeti bulunan firmamız taşıma fiyatlarını da oldukça makul seviyelerde tutmaktadır.

Konteyner Vagon Nakliye

Azerbaycan’a parsiyel yük taşımalarımız da Gürcistan üzeri karayolu güzergahını kullanan lojistik şirketimiz bu güzergaha son derece hakim olduğundan taşıma esnasında olası muhtemel sorunları yaşamadan taşınan parsiyel yüklerin varış noktalarına en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Parsiyel araçlarımızda bulunan her bir yükü özel ihtimam ile araç içerisine yerleştirme ve planlamasını yaparak sevkiyat esnasında yerinden oynama, kayma veya hasara uğrama gibi risklerden arındırılmasını sağlıyor, ürünlerin ilk yüklendikleri şekli ile teslim noktalarına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat

Azerbaycan parsiyel nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında tercih edilen birkaç firmadan biri durumundayız. Parsiyel yük taşımacılığında tercihe edilmemizin başlıca nedenleri arasında öncelikle kaliteye son derece önem veriyor oluşumuz, işimize olan saygımız ve taşıma navlunlarımızın beklentileri karşılayacak hedeflenen düzeylerde oluşudur.

Deniz Nakliye

Müşteri portföyümüzde bulunan tüm ihracatçı ve ithalatçı firmaların kuruluşumuzdan memnuniyetleri sonucunda parsiyel yüklerini bir defaya mahsus değil sürekli olarak taşıyor, sektörde ulaşılması zor olan sürekliliği bulunan proje iş yakalama hedeflerimize rahatlıkla ulaşabiliyoruz.

Uluslararası Nakliye

Azerbaycan’a parsiyel yük taşıma taleplerinin büyük çoğunluğu İstanbul-Bakü arası şeklinde geldiğinden İstanbul çıkışlı çalışmalarımıza ağırlık vererek Anadolu ve Avrupa yakalarında kurulmuş olan son derece modern yapıya sahip tam donanımlı personel ve ekipmanları bulunan lojistik depoları ile bağlantılı olarak kapsamlı parsiyel yük taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Yurtiçi Nakliye

Sadece ülkemizde üretilen yüklerin değil Avrupa ülkelerinde üretilen parsiyel kapsamlı taşınması talep edilen her türlü ürün grubunun Türkiye üzerinden transit olarak Azerbaycan’a ulaştırılmasını da sağlıyoruz.

Avrupa ülkelerinden yüklenen parsiyel yüklerin İstanbul gümrükleri veya gümrüklü antrepolarında transit işlemlerinin yapılarak Bakü, Gence gibi tüm Azerbaycan şehirlerine ulaştırılması işlemlerini en kısa sürede tamamlayarak gerçekleştirebiliyoruz.

Azerbaycan’a göndermeyi planladığınız her türlü ticari parsiyel yükünüzün taşınması ile ilgili şart ve navlun bilgisini almak üzere günün her saatinde ulaşabileceğiniz firma yetkililerimizle mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak irtibata geçebilir, ebat ve ağırlık bilgilerini vereceğiniz parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili tüm bilgileri ve en uygun navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.