ŞAH LOJİSTİK

FİLOMUZ

AZERBAYCAN NAKLİYE

Azerbaycan’a lojistik hizmetleri ve taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmalarla...

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, faaliyetlerine Mersin merkezli başlamış olup kısa süre içerisinde İstanbul...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Türkiye-Azerbaycan arasında nakliye hizmetlerine hız kesmeden devam eden firmamız, sektörde uzun...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Azerbaycan Nakliyat, Uluslararası lojistik alanında kaliteyi yakalamış firma vizyonu ile orantılı...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Taşımacılık sektöründe Azerbaycan Nakliyat konusunda öncülüğü, dürüst çalışma, üstün hizmet...

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Azerbaycan hattında 20 yılı aşkın bir süredir nakliye hizmetleri vermekte olan...

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Azerbaycan Ülkesine çalışan nakliye firmaları içerisinde, son derece önemli bir konuma sahip olan firmamız Şah Lojistik, Türkiye-Azerbaycan arası ihracat ve ithalat yük taşıma projelerinin büyük bölümünde yer almakta, tamamlanan ve devam etmekte olan taşıma çalışmalarında gösterdiği üstün performansı ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Güvenli Azerbaycan Taşımacılığı

Kapsamlı lojistik faaliyetlerini, C2 yetki belgesi ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği bulunmasının avantajlarını doğru kullanarak sürdüren firmamız tüm taşımalarını CMR sigortası kapsamında güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Azerbaycan ihracat ve ithalat yük taşıma çalışmalarımızı yüksek model Öz mal ve kiralık araçlarımız ile oluşturduğumuz modern araç filomuz ve deneyimli sürücülerimiz ile kapıdan kapıya servis hizmeti sunmaktayız.

Şah Lojistik ile Azerbaycan Nakliyat Hizmetinin Nasıl Veriyor

Azerbaycan ile uzun vadede kalıcı ilişkiler kurmayı hedefleyen Şah Lojistik diğer firmalara göre daha güvenli hizmet vermektedir. Haftanın belirli günleri özel araçlarla yola çıkan deneyimli ekip yükünüzü önceden belirtiğiniz adrese ulaştırır. Alanında eğitim almış uzman kişiler tarafından verilen nakliyat hizmeti sayesinde malın araca yüklenmesi, yolculuk esnası ve adrese teslim edilmesi durumunda hiçbir sorun yaşanmaz. Başta Nahçıvan ve bakü olmak üzere diğer illerdeki ithalat ve ihracat ihtiyacına karşılık verebilen firmamız özvarlığımız olan araçlarımız ve deneyimli şoförlerimizle son derece düzenli servis sağlamaktadır.Ağır nakliyat konusunda da geniş yelpazeye sahip olan firmamız aynı zamanda soğuk zincir ürün taşımacılığı kapsamında frigo tırlarımız ve konteyner taşımacılığı kapsamında konteyner kilitli araçlarımızla hizmet vermektedir.Avrupanın tüm ülkelerinden Türkiye istanbul, ankara, izmir, adana ve gaziantapten transit kullanılarak Azerbaycan'a 3. taşımacılığı konusunda da yeterli imkanlarımızla hizmet sunmaktayız.

Filomuzda bulunan araçlarımız tek tip araçlarla sınırlı kalmayıp her türlü yük grubunun taşınmasına uygun özellikleri bulunan, çeşitli tiplerde araçlardan oluşmaktadır. Standart yük grubunda olan ürünlerin taşınmasında tenteli tırlarımız, soğuk zincir ürün taşımacılığında kullandığımız frigo dorse tırlarımız, gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerin taşınması amacıyla lowbed dorse tırlarımız ve konteyner nakliyesinde kullanmakta olduğumuz açık dorseli araçlarımızla taşınabilir, ticari içerikli her türlü yükün nakliyesini titizlikle gerçekleştiriyor, varış noktalarına ulaşım anlamında oldukça kısa sürede sonuç alıp projeleri neticelendirebiliyoruz.

Parsiyel Nakliye İlleri

Ülkemizin üretim yapmakta olan tüm illerinden yükleme yapabilecek bir konumda bulunan firmamız, ürünlerin Azerbaycan’ın başta başkent Bakü olmak üzere diğer tüm şehirlerine sevkini olabilecek minimum süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul. Ankara, izmir, adana, konya, gaziantep, kayseri, mersin, osmaniye, antalya, kocaeli, ve aksaray'da faaliyette bulunan depolarımızdan çıkış yapmakta olduğumuz parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Ebat ve ağırlıkları itibarı ile fiyatlandırmalarını yaptığımız parsiyel yükler müşteri tercihine göre bulundukları adreslerden alınarak veya depolarımıza gönderilmeleri suretiyle taşınmakta, teslimatlar Azerbaycan’da kapı teslimi değil de gümrük noktalarına teslim edilmek suretiyle neticelendirilmektedir.

Azerbaycan Nakliye Güzargahı

Türkiye-Azerbaycan arası ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımızda Gürcistan üzeri güzergahı kullanmaktayız. Türkiye sınır geçişinde Sarp sınır kapısı, Azerbaycan’a girişte ise Kırmızı Köprü sınır kapısı kullanılmaktadır. İstisnai olarak taşınan bazı ürünlerin özel durumları nedeni ile İran üzeri güzergahın kullanılmasının gerektiği hallerde bu güzergahı da rahatlıkla kullanabilecek bilgi ve belgelere sahip bulunmaktayız.

ŞAJ LOJİSTİK IRU SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK R2 SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK UND SERTİFİKA