ŞAH LOJİSTİK

Boş imaj

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Azerbaycan Ülkesine çalışan nakliye firmaları içerisinde, son derece önemli bir konuma sahip olan firmamız Şah Nakliyat, Türkiye-Azerbaycan arası ihracat ve ithalat yük taşıma projelerinin büyük bölümünde yer almakta, tamamlanan ve devam etmekte olan taşıma çalışmalarında gösterdiği üstün performansı ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Kapsamlı lojistik faaliyetlerini, C2 yetki belgesi ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği bulunmasının avantajlarını doğru kullanarak sürdüren firmamız tüm taşımalarını CMR sigortası kapsamında güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Azerbaycan ihracat ve ithalat yük taşıma çalışmalarımızı yüksek model Öz mal ve kiralık araçlarımız ile oluşturduğumuz modern araç filomuz ve deneyimli sürücülerimiz ile kapıdan kapıya servis hizmeti sunmaktayız.

Azerbaycan ile uzun vadede kalıcı ilişkiler kurmayı hedefleyen Şah Lojistik diğer firmalara göre daha güvenli hizmet vermektedir. Haftanın belirli günleri özel araçlarla yola çıkan deneyimli ekip yükünüzü önceden belirtiğiniz adrese ulaştırır. Alanında eğitim almış uzman kişiler tarafından verilen nakliyat hizmeti sayesinde malın araca yüklenmesi, yolculuk esnası ve adrese teslim edilmesi durumunda hiçbir sorun yaşanmaz.

Başta Nahçıvan ve bakü olmak üzere diğer illerdeki ithalat ve ihracat ihtiyacına karşılık verebilen firmamız özvarlığımız olan araçlarımız ve deneyimli şoförlerimizle son derece düzenli servis sağlamaktadır.Ağır nakliyat konusunda da geniş yelpazeye sahip olan firmamız aynı zamanda soğuk zincir ürün taşımacılığı kapsamında frigo tırlarımız ve konteyner taşımacılığı kapsamında konteyner kilitli araçlarımızla hizmet vermektedir.Avrupanın tüm ülkelerinden Türkiye istanbul, ankara, izmir, adana ve gaziantapten transit kullanılarak Azerbaycan'a 3. taşımacılığı konusunda da yeterli imkanlarımızla hizmet sunmaktayız.

Filomuzda bulunan araçlarımız tek tip araçlarla sınırlı kalmayıp her türlü yük grubunun taşınmasına uygun özellikleri bulunan, çeşitli tiplerde araçlardan oluşmaktadır. Standart yük grubunda olan ürünlerin taşınmasında tenteli tırlarımız, soğuk zincir ürün taşımacılığında kullandığımız frigo dorse tırlarımız, gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerin taşınması amacıyla lowbed dorse tırlarımız ve konteyner nakliyesinde kullanmakta olduğumuz açık dorseli araçlarımızla taşınabilir, ticari içerikli her türlü yükün nakliyesini titizlikle gerçekleştiriyor, varış noktalarına ulaşım anlamında oldukça kısa sürede sonuç alıp projeleri neticelendirebiliyoruz.

Azerbaycan Gürcistan Türkiye Hattı

Parsiyel Nakliye İlleri

Ülkemizin üretim yapmakta olan tüm illerinden yükleme yapabilecek bir konumda bulunan firmamız, ürünlerin Azerbaycan’ın başta başkent Bakü olmak üzere diğer tüm şehirlerine sevkini olabilecek minimum süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul. Ankara, izmir, adana, konya, gaziantep, kayseri, mersin, osmaniye, antalya, kocaeli, ve aksaray'da faaliyette bulunan depolarımızdan çıkış yapmakta olduğumuz parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Ebat ve ağırlıkları itibarı ile fiyatlandırmalarını yaptığımız parsiyel yükler müşteri tercihine göre bulundukları adreslerden alınarak veya depolarımıza gönderilmeleri suretiyle taşınmakta, teslimatlar Azerbaycan’da kapı teslimi değil de gümrük noktalarına teslim edilmek suretiyle neticelendirilmektedir.

Türkiye - Azerbaycan arası ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımızda Gürcistan üzeri güzergahı kullanmaktayız. Türkiye sınır geçişinde Sarp sınır kapısı, Azerbaycan’a girişte ise Kırmızı Köprü sınır kapısı kullanılmaktadır. İstisnai olarak taşınan bazı ürünlerin özel durumları nedeni ile İran üzeri güzergahın kullanılmasının gerektiği hallerde bu güzergahı da rahatlıkla kullanabilecek bilgi ve belgelere sahip bulunmaktayız.

 

Azerbaycan Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

Firmamız öz mal araç filosu ile her hafta düzenli olarak Azerbaycan’a parsiyel yük taşıma hizmetini aktif bir şekilde sürdürmekte olan sektörün lider firmalardan biridir. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar uluslararası taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız; Azerbaycan parsiyel yük taşıma konusunda da uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedir. Bununla birlikte firmamız karayolu ile taşıma yapabilmek için Ulaştırma Bakanlığı’nın yasal zorunluluğu olan C2 yetki belgesine sahiptir. Sahip olduğumuz bu belgenin yetkinliği ile Azerbaycan’a parsiyel yük nakliyesini Gürcistan üzerinden karayolu ile gerçekleştirmektedir.

 

İstikrarlı Yapımız ile Sonuç Odaklı Çözüm Sunuyoruz

Azerbaycan’a parsiyel taşıma yaptırmak isteyen kişi ya da firmaların öncelikle Azerbaycan Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır sorusunun yanıtını bilmesi gerekir. Firmamız Azerbaycan’a parsiyel yük taşıma işlemini kısaca şu şekilde gerçekleştirir. Nakliyesini talep ettiğiniz ürünleriniz öncelikle yurt içi geniş hizmet ağımız vasıtası ile istediğiniz yerden alınarak İstanbul ve Ankara’daki merkez depolarımıza getirilir. Depolarımıza gelen ürünleriniz uygun araç seçimi, yükleme işlemi ve gerekli evraklar tamamlandıktan sonra gümrüğe sunulur. Gümrük kontrolünden geçen ve araç gümrük kapama işlemi yapılan araçlar belirlenen güzergâh üzerinden Azerbaycan’a doğru yola koyulur. Azerbaycan’a ulaşan parsiyel yük grupları gümrük noktalarına teslim edilir. Burada yani Azerbaycan gümrüğünde tırlarımız yüklerini Azeri plakalı tırlara aktarır.

Firma olarak tümü öz mal araç filomuz ile başta Azerbaycan’ın başkenti Bakü olmak üzere Sumqait, Babek, Gence, Kuba, Ağcabedi, Oğuz gibi pek çok şehre parsiyel karayolu yük taşımacılığını en güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

En Kısa Sürede en Güvenilir Taşımacılık

"Azerbaycan Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır" sorusunun yanıtı yenilikçi bir altyapıya sahip firmamız tarafından güven içerisinde ve en hızlı bir şekilde gerçekleştirilir, şeklinde yanıtlanabilir. Çünkü firma olarak yurt içi nakliye destekli hizmetlerimiz ve lojistlik çözümlerimiz ile maliyetlerinizi minimize ederek en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ülkemizde ihracat gerçekleştiren pek çok ticari firma parsiyel taşımacılık konusunda sevkiyat arayışındadır. Biz; siz değerli müşterilerimize sunduğumuz sorunsuz ve hızlı hizmet anlayışımız ile bu arayışlarınıza sonuç odaklı çözüm getirmekteyiz.  Sektörde yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile tüm parsiyel yükleriniz sigortalı olarak taşınır. Firma olarak istikrarlı yapımız ile kurulduğumuz günden beri faaliyet gösterdiğimiz taşımacılık sektöründe birçok başarıya imza atarak ulusal ve uluslararası alanda müşterilerimize hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Türkiye Azerbaycan TIR Kaç Günde Gider?

Firmamıza yöneltilen sorulardan biri de "Türkiye Azerbaycan tır kaç günde gider " sorusudur. Firmamızın Azerbaycan’a nakliye taşımacılığı yapan tırları Gürcistan üzerinden karayolu ile Azerbaycan’a ulaşmaktadır. Dolayısıyla zaman sorunu olmayan ve toplama merkezine gelerek gerekli tüm işlemleri tamamlandıktan sonra tırlara yüklenen yüklerin nakliyesi 4-5 günlük biz zaman dilimini kapsamaktadır.

 

Azerbaycan’a Yük Nakliyatı Nasıl Sağlanır?

 Azerbaycan’a yük taşıma taleplerinin önemli bir kısmı İstanbul- Bakü hattı şeklindedir. Bununla birlikte firmamız Sumqait, Babek, Kuba, Ağcabedi, Oğuz gibi büyük şehirlere de dağıtım yapmaktadır.

İstanbul çıkışlı tırlarımıza İstanbul ve Ankara şehirlerimizde bulunan depolarımız başta olmak üzere İzmir, Mersin, Kayseri, Konya, Antalya gibi ülkemizin pek çok şehrindeki depolarımızdan bağlantılı olarak nakliye çıkışları sağlanmaktadır. Depolarımızda raflı sistem mevcut olup ürünleriniz hiçbir şekilde zarar görmeyecek bir biçimde muhafaza edilir. Bununla birlikte depolarımız şehir içi trafiğine giriş yapmaksızın araçların kolaylıkla giriş ve çıkış yapabileceği bir lokasyonda konumlanmaktadır. Ayrıca 24 saat güvenliği kontrol altında tutulmaktadır.

Yukarıda ismini saydığımız şehirlerimizde bulunan depolarımızda toplanan yükler yurt içi servis ağımız vasıtası ile toplama merkezlerine gelir. Burada gereken prosedürler tamamlandıktan sonra araçlar gümrüğe sunulur. Gümrük kontrolü gerçekleşen araçlar Azerbaycan’a doğru yola çıkar. Her türlü evrakı tamamlanmış ve gümrükten geçmiş bir tır Türkiye Azerbaycan tır kaç günde gider? Sorusunun yanıtı ise 4-5 günlük bir zaman dilimi içerisinde Azerbaycan’a ulaşır,  şeklinde olacaktır. Bununla birlikte gerekli durumlarda adresten alıp adrese teslim etme şeklinde de teslimat gerçekleştirilmektedir.

 

 Avrupa Ülkelerinden Gelen Nakliyat Talepleri Karşılanıyor mu?

Firma olarak Avrupa ülkelerinden nakliyesi talep edilen yükleri de Türkiye üzerinden transit bir şekilde Azerbaycan’a ulaştırılmasını sağlamaktayız.  Avrupa ülkelerinden yüklenen yükler İstanbul gümrüklerine ulaşıp işlemleri tamamlandıktan sonra firmamız aracılığı ile Azerbaycan’ın gümrük noktalarına teslim edilir. Parsiyel yük grupları adrese teslim edilmez. Bakü ve Gence gibi şehirleri başta olmak üzere birçok şehrine ulaşımı tarafımızdan güven içerisinde sağlanmaktadır.

Avrupa menşeli yükler Türkiye’ye ulaştıktan sonra " Türkiye Azerbaycan tır kaç günde gider " sorusunun yanıtı ise 4-5 günlük bir zaman dilimi içerisinde ulaşımı sağlanır şeklinde olacaktır.

 

Türkiye Azerbaycan Yol Güzergâhı

Firma olarak yük taşımacılığında Gürcistan üzerinden karayolu güzergâhını kullanmaktayız. Şirketimizin alanında uzman ve deneyimli şoför personeli bu güzergâha ve yol koşullarına son derece hâkimdir. Dolayısıyla taşınacak olan yükleriniz herhangi bir sorun yaşanmadan varış noktasına en güvenli bir şekilde ve zamanında ulaşmaktadır. Firmamız; yılların deneyim ve tecrübesine sahip geçmişi ve alanında uzman kadrosu ile Türkiye Azerbaycan yol güzergâhında en düzenli sevkiyatı siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet bütünlüğü ile sağlamanın gururunu yaşamakta ve yaşatmaktadır.

 

Türkiye Azerbaycan Hattında Nakliye Süresi

Firmamız Türkiye Azerbaycan yol güzergâhında hem havayolu hem de karayolu taşımacılığını kullanmaktadır. Dolayısıyla firmamız kargo kapsamında bulunan küçük çaplı ve aciliyeti olan gönderileri 24 saat gibi oldukça kısa bir zaman süresinde teslimatını gerçekleştirmektedir.  Zaman sorunu olmayan kargo gönderileri ise yine parsiyel yük taşımacılığında olduğu gibi Gürcistan üzerinden karayolu ile sevk edilmektedir. Sevkiyatın süresi ise 4-5 günlük biz zaman dilimini kapsamaktadır. Bununla birlikte gerekli durumlarda adresten alıp adrese teslim etme şeklinde de teslimat gerçekleştirilmektedir.

 

Türkiye Çapında Nakliye Merkezlerimiz

Firmamız Azerbaycan’a yük nakliye tedarikini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu açıdan firmamız Türk plakalı ve yabancı plakalı araç filosu ile en iyi hizmet servisi sunma özelliğine sahiptir.  Türkiye-Azerbaycan hattında yılların kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübe ile İstanbul ve Ankara illerimizde bulunan depolar başta olmak üzere İzmir, Mersin, Kayseri, Konya, Antalya gibi ülkemizin pek çok şehrinden haftanın belirli günlerinde yük çıkışları sağlanmaktadır. 

 Firma olarak ülke genelinde yaygın bir ağa sahibiz. Yukarıda isimlerini saydığımız şehirlerde bulunan ürünlerin alımını yurt içi servis ağlarımız ile düzenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Yüklerin sevkiyatında gerekli prosedürler sağlandıktan sonra siz değerli müşterilerimizin talepleri ekseninde karayolu veya havayolu ile Azerbaycan’a ulaşım sağlanmaktadır. 

Firma olarak başkent Bakü başta olmak üzere Azerbaycan’ın pek çok şehrine ticari yük taşımacılığı sağlanmaktadır. Amacımız Türkiye Azerbaycan yol güzergâhında yüklerinizin varış noktasına en kısa sürede ve kusursuz bir hizmet ile ulaşmasını sağlamaktır. Bu bağlamda firmamız sektörde sürekliliği sağlamada lider firmalardan biridir.

 

Azerbaycan Tır Tonaj Limitleri

İhracatı yapılan ürünlerin gerek iç gerekse dış piyasaya nakliyesi ve dağıtımı çoğunlukla karayolu ile yapılmaktadır. Bununla birlikte nakliye sırasında 1360 dorse olarak tabir edilen tır bazlı kara nakliye araçları kullanılır. Uluslararası taşımacılıkta önem arz eden konulardan biri de araçların taşımaya izin verilen tonaj limitlerini aşmadan yüklenmeleridir. Dış ticaret kuralları çerçevesinde Azerbaycan’a izin verilen Azerbaycan tır tonaj limiti 22 tondur. 

 

Yüklerinizi Hedefe Güvenle Ulaştırıyoruz

Firma olarak yurt içi ve yurt dışı nakliye hizmetlerini gerçekleştirmek amacı ile farklı taşıma tiplerine uygun öz mal araç filosuna sahibiz. Azerbaycan’a taşınmasına izin verilen Azerbaycan tır tonaj limitleri olan 22 tona kadar yüklenebilen tırlarımız ile yüklerinizi hedefe güven içinde ulaştırıyoruz. 

Nakliyesini talep ettiğiniz tüm ürünlerinizi iç servis ağımız aracılığı ile Türkiye’nin her yerinden güvenli bir şekilde teslim alarak depolarımıza getiriyoruz. Burada en uygun araç organizasyonu ile zamanında sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.  Firmamız; alanında uzman çalışma ekibimizin ve öz mal araç filomuzun sağladığı yetkinlik ve yeterlilik ile talep ve beklentilerinize güvenilir, hızlı ve gerçekçi çözümler sunmaktadır.

 

Azerbaycan Frigo Nakliyat

Firma olarak ülkemizin dış ticaret alanında kaydettiği gelişmelere paralel olarak en güvenilir nakliye hizmeti veren öncü firmalardan biriyiz.  Firma olarak donanımlı ve modern bir araç filosuna sahiptir.  Araç filomuz içerisinde frigo dorse tırlarımız da yer almaktadır.  Frigo dorse tırlarımız taşımacılıkta 22 tona kadar yüklenmektedir. Frigo yük taşımacılığında en hassas konulardan birisi taşınan ürünlerin zarar görmeden en makul sürede adrese ulaşmasıdır. Firma olarak Azerbaycan’ın başkenti Bakü başta olmak üzere pek çok şehrine nakliyat çalışmalarımızı kaliteli hizmet anlayışımız ekseninde sürdürmekteyiz. 

Firma olarak frigorifik araç filomuz ile Azerbaycan tır tonaj limitleri olan 22 ton kapasiteyi taşıyabilen tırlarımız ile yurtdışı taşımacılık hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Nakliyesini yaptığımız tüm ürünlerin tazeliğini koruması ve besin değerlerini kaybetmemesi için daima soğuk zincir kalitesini optimum düzeyde tutmaktayız. Daima müşteri memnuniyetini temel alan uzman ekibimiz ile hizmet kalitesi bakımından gereken tüm çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Azerbaycan Nakliye Firmaları

Firma olarak Türkiye-Azerbaycan arasında ihracat ve ithalat alanlarında yük taşımacılığı yapan Azerbaycan Nakliye Firmaları arasında öncü bir konumda yer almaktayız. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar üstlenmiş olduğumuz tüm projelerde verdiğimiz taahhütleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmek ile her zaman müşterilerimizin övgüsünü kazandık ve faaliyet alanımızda adımızdan övgü ile bahsettirdik.

Firma olarak kâr odaklı değil insan odaklı bir ticari anlayışa sahibiz. Sahip olduğumuz bu anlayış çerçevesinde insana ve çevremize karşı sorumluluklarımızın farkında ve bilincindeyiz. Bu bilinç ile sektördeki faaliyet alanımızda artan rekabet ortamı içinde ilkeli ve etik ticari anlayışımız ile var olduk. Sürekli olarak kendimizi yeniledik ve geliştirdik. Bugün gelmiş olduğumuz noktada ihracat ve ithalat alanında nakliye konusunda modern ve yetkin bir araç filosuna sahibiz.

 

Firmamızın Araç Filosu

Firmamızın araç filosu taşımacılığı yapılacak olan her türlü yük grubunun özelliklerine uygun, çeşitli tiplerde ve son teknoloji gelişmelere uygun, modern araçlardan oluşmaktadır. Standart yük taşımacılığında tenteli tırlarımız,  soğuk ürün taşımacılığında frigo dorse tırlarımız, gavari dışı ve ağır tonajlı yüklerin taşınması için lowbed dorse tırlarımız ve konteyner nakliyesi için kullandığımız açık dorseli tırlarımız ile oldukça geniş bir araç yelpazesine sahibiz. Dolayısıyla yükün türüne göre belirlenen araçlarımıza nakliye edilecek mallarınız itina ile yüklenerek verilen adrese kadar güven içerisinde ulaşımı sağlanır.  Dolayısıyla firmamız Azerbaycan Nakliye Firmaları içerisinde en donanımlı ve en modern araç filosuna sahip tek firmadır.

 

Faaliyet Alanının En Yetkin Firmasıyız

Firma olarak Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyesi bulunmaktayız. Aynı zamanda C2 yetki belgesine sahibiz.

Firma olarak alanında yılların tecrübesine sahip, ehil ve deneyimli bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tüm araç filomuz ve şoförlerimiz yol tecrübeleri ile taşımacılıkta düzenli bir servis ağına en azami ölçüde riayet etmektedirler.

Firma olarak nakliye hizmetleri esnasında nakil olunacak malın araçlara yüklenmesinden adrese teslim edilme süresi içerisinde yaşanabilecek olan her türlü sorunlara teminat vermekteyiz. Bununla birlikte firmamıza ait araçlarımız taşımacılık sigortası kapsamında olup; hem personel ekibimizin hem de müşterilerimizin maddi ve manevi güvenliğini ve emniyetini optimum seviyede sağlamaktayız. Dolayısıyla firmamız Azerbaycan Nakliye Firmaları içerisinde en donanımlı ve lider firmalardan birisidir.

 

 

FİLOMUZ

AZERBAYCAN NAKLİYE

Azerbaycan’a lojistik hizmetleri ve taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmalarla...

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, faaliyetlerine Mersin merkezli başlamış olup kısa süre içerisinde İstanbul...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Türkiye-Azerbaycan arasında nakliye hizmetlerine hız kesmeden devam eden firmamız, sektörde uzun...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Azerbaycan Nakliyat, Uluslararası lojistik alanında kaliteyi yakalamış firma vizyonu ile orantılı...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Taşımacılık sektöründe Azerbaycan Nakliyat konusunda öncülüğü, dürüst çalışma, üstün hizmet...

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Azerbaycan hattında 20 yılı aşkın bir süredir nakliye hizmetleri vermekte olan...