Azerbaycan Frigo Taşımacılık

Uluslararası Nakliye

Azerbaycan'a lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH LOJİSTİK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir.

Azerbaycan'a nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Azerbaycan'a nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

Hizmete sunacığımız araçlarımız Azerbaycan ve tüm illerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.


Azerbaycan'a her hafta belirli günlerde grupaj, azerbaycan parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Azerbaycan'a uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

konusunda bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

Konteyner Vagon Nakliye

Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türk Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.
1996 yılında “Yük olmaya değil,yük almaya geliyoruz  sloganı ile yola çıkan ve kurulduğu günden bu yana Prensiplerinden ve ticari anlayışından ödün vermeden

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat

Uluslar arası Karayolu Nakliye sektöründe Faaliyet gösteren firmamız, Avrupa ve Asya’nın birçok ülkesinde olduğu gibi ispanya nakliye alanında da  başarılı bir grafik çizmekte olup Türkiye’nin bütün bölgelerinden italya tüm bölgelerine nakliye hizmeti sunmaktayız

Azerbaycan Karayolu nakliyesinde Transit ve İhracat yüklerinizi frigorifik kasa  ve tenteli kasa araçlarımızla,gabari dışı yüklerinizi ağır nakliye lowbet  araçlarımızla, konteyner taşımalarınızı açık(sal kasa araçlarımızla,tonaj ve hacimce düşük ölçekli  yüklerinizi haftalık düzenli çıkış yapan parsiyel araçlarımızla güvenli,hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktayız

Azerbaycan Taşımalarımızın tamamını deneyimli şoförlerimiz yönetiminde yüksek model araçlarımızla  gerçekleştirmekteyiz .

Temel prensiplerimizin başnda yer alan müşteri memnuniyeti çerçevesinde deneyimli ve uzman ekibimizin hassas ve titiz çalışmaları kapsamında yükünüzün yüklenmesinden teslim edilmesine kadar geçen süre içerisinde periyodik şekilde araç yük ve yol durumu hakkında anlık bilgi aktarımı gerçekleştirmekteyiz