ŞAH LOJİSTİK

Azerbaycan Frigo Nakliye

Azerbaycan frigo nakliye çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız Şah Lojistik, yirmi yılı aşkın bir süredir Türkiye-Azerbaycan arası soğutuculu tır taşıma hizmetlerini sürdürmektedir. Özellikle her türlü yaş sebze meyve üretimine elverişli topraklara sahip bulunan ülkemiz de üretilen tüm gıda maddelerinin Azerbaycan şehirlerine taşınmasında son derece titiz çalışmaları bulunan firmamız frigo tır taşımacılığı konusunda edinmiş olduğu tecrübeleri ile sektörde özellikle aranan ve tercih edilen nakliye kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.

Araç filomuzda bulunan frigo dorse tırlarımız genellikle yüksek modelli olmakta, deneyimli şoförlerimiz kontrolünde son derece sağlıklı lojistik hizmetleri sunmaktadırlar. İşbirliği içerisinde olduğumuz kiralık tırlar ile yeterli sayıda mevcut bulunan tedarikçilerimizin de desteği ile taşınması planlanan her türlü soğuk zincir grubu ürünün nakliyesinde talep edilen sayıda araç organizasyonlarını rahatlıkla yapabiliyoruz.

Türkiye'nin tüm bölgelerinden Azerbaycan'ın başta Bakü olmak üzere tüm şehirlerine taşımalarını yaptığımız ürünlerin tamamı taşınması gereken artı eksi sıcaklıklar muhafaza edilmek suretiyle yüklendiği anda ki tazeliği ile teslim noktasına ulaştırılmaktadır. Isı kontrolü sağlamak amacı ile dorselere yerleştirilen ısı takip cihazları anlık olarak kontrol edilmek suretiyle yakından takip sağlanmakta, taşıma esnasında olabilecek aksaklıklara mahal vermeden sevkiyat neticelendirilmektedir.

Dış ticaret kuralları çerçevesinde taşınması uygun görülen tüm yük gruplarının Azerbaycan'a taşınması izin verilen maksimum tonaj olan 22 tona kadar yüklenebiliyor, tam donanımlı frigo tırlarımız ile son derece sağlıklı bir şekilde taşınabilmektedir. Taşınan ürünlerin hassasiyet dereceleri göz önünde bulundurularak en kısa sürede teslim noktasına ulaştırılmaları adına en kısa yol olan Gürcistan üzeri güzergahı kullanmakta olan araçlarımız, bu hattın tüm detaylarına hakim olması sebebi ile taşıma esnasında herhangi bir bekleme veya gecikme yaşamadan en kısa sürede teslim noktalarına ulaşmaktadır.

Azerbaycan frigo nakliye çalışmalarımızda gümrüklü her türlü ihracat yükünün taşınmasının yanı sıra Azerbaycan'dan ülkemize irhal edilen ürünlerin ithalat taşıması ve özellikle Avrupa ülkelerinden Azerbaycan'a gönderilmekte olan soğuk zincir ve kimyevi ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli olarak taşınmasında da oldukça etkili ve gözle görülen farklılıklarımızla lojistik faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Yaş sebze meyve, donmuş her türlü gıda mamülü, kimyevi madde grupları, donmuş et ve balık türleri ile süt ve süt mamüllerinin Azerbaycan'a taşınmasında taleplerinizi kolaylıkla ulaştırabileceğiniz firmamız deneyimli kadrosunda bulunan uzman personelleri ile talep ve beklentilerinize en uygun taşıma fiyat ve koşulları ile en kısa sürede dönüş alabilirsiniz.