avusturya nakliye

Uluslararası taşımacılıkta yılların kazandırdığı tecrübeleri ile hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız Şah Lojistik, Asya ülkeleri ile başlattığı nakliye çalışmalarını zaman içerisinde geliştirerek Avrupa ülkelerine de düzenli seferler yapmaya başlamıştır. Avrupa’nın bir çok ülkesinde etkin nakliye hizmetleri bulunan firmamız bir süre önce Avusturya nakliye çalışmalarını da başlatmış, İhracat, ithalat ve üçüncü ülke komple tır ve parsiyel servis hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Çeyrek asra yakın bir zamandır taşımacılık sektöründe varlığını kararlılıkla sürdüren Şah Lojistik C2 taşıma yetki belgesine sahip bulunmakta, Mersin merkezde bulunan araç filosunda çok sayıda Türk ve yabancı plakalı tırları bulundurmaktadır. Kuru yük taşımacılığından soğuk zincir ürün nakliyesine, gabari dışı ağır nakliyat yüklerinden konteyner taşımacılığına kadar her türlü yük grubunun nakliyesini başarılı bir şekilde yapabilmekte olan firmamız araç filosunda bu yükleri taşımaya uygun standart tenteli, frigo dorse, açık kasa ve lowbed dorse tırları bulundurmaktadır.

Avusturya nakliye firmaları arasında özellikle aranan ve tercih edilen firma olmamızın öne çıkan başlıca sebeplerinden bazıları kaliteden ödün vermeden kesintisiz hizmet sunmak ve sunduğumuz bu hizmetleri her bütçeye uygun taşıma koşulları zemininde yürütebilmektedir. Son derece deneyimli operasyon ekibi ile günün her anı görev başında bulunan tüm çalışanlarımız önce hizmet anlayışı ile hareket ediyor, ortaya koyduğumuz vizyonumuza bağlı olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Avusturya karayolu nakliyesinde ülkemizin tüm bölgelerinde üretilmekte olan ticari ürünlerin taşınması işlemlerini tüm gereklilikleri yerine getirerek yapabilen firmamız son model araçları ve deneyimli sürücüleri ile olabilecek en kısa süre içerisinde varış noktalarına teslimatlar gerçekleştirebilmektedir.

Avusturya’ya nakliye çalışmalarımıza ek olarak ihracat ve ithalat gümrükleme hizmetleri, depo ve antrepo çalışmaları, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri sunmakta olan firmamız Mersin merkez ofisine ilaveten ülkemizin İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri ve Konya gibi sanayi şehirlerinde şube ofisleri ve irtibat merkezleri oluşturmuş, bu vesile ile firmamıza gelen tüm talepleri yerinde ve zamanında değerlendirmeye alabilme kabiliyetini kazanmıştır.

Avusturya çalışan nakliye firması arayışlarında kolaylıkla ulaşabileceğiniz tek firma olmanın gururunu yaşayan firmamız Şah Lojistik mail ve telefon yolu ile bildirilen tüm taleplere kısa süre içerisinde olumlu yönde yanıt vermekte, taşıma şartları ve uygun fiyatları ile bir çok müşterisinin memnuniyeti ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.