arnavutluk parsiyel nakliye

Ülkemizin Avrupa ülkeleri ile karşılıklı yaptığı ticaret anlaşması çerçevesinde nakliye çalışmalarını başarıyla sürdüren firmamız Şah Lojistik, Balkan ülkeleri ile de aynı yoğunlukta nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir. Balkan ülkelerinin başında yer alan Arnavutluk, ülkemizin ihracat yaptığı ülkeler arasında büyük bir paya sahiptir. Arnavutluk’a ihracat taşımalarının yanı sıra kısmen de olsa Arnavutluk’tan ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen muhtelif yüklerin taşınması  işlemlerini yerli ve yabancı plakalı tırlarla gerçekleştirmekteyiz.

Arnavutluk ihracat parsiyel nakliye çalışmalarımız karayolundan sağlanmaktadır. Sevkiyatlar Yunanistan ve Bulgaristan üzeri geçişler kullanılarak gerçekleşmektedir. Arnavutluk’a ihraç edilen ürünlerin başında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi günlük tüketim mamullerinin nakliyesinde öncülük eden firmamız Şah Lojistik,  tüm taleplere zamanında karşılık vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini sürdürmektedir.

Üretici firmalarımızın bulunduğu, Türkiye’nin tüm bölgelerinden Arnavutluk’un başta başkent Tiran olmak üzere tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün komple ve parsiyel anlamında nakliyesi konusunda kapsamlı çalışmalar yapan firmamız, Arnavutluk  çalışan nakliye firmaları arasında aranan ve özellikle  tercih edilen firma konumu kazanmıştır. Arnavutluk’a kuru yük taşımacılığı, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ve  frigo tır taşımacılığı konularında servis hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri, yurt dışı gümrükleme ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda çalışmalarını haftanın belirli günleri çıkışlar yapmakta olduğu Arnavutluk parsiyel nakliye hizmetleri ile sürdürmektedir.

Arnavutluk karayolu parsiyel tır nakliyesinde sahip olduğumuz yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait Türk ve yabancı plaka araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli taşıma garantisi ve ekonomik taşıma navlunlarıyla karşılık vermekte, her ebat ve ağırlıkta bulunan parsiyel ve kargo kapsamında ki yük gruplarını gümrük veya adres teslimi ulaştırmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaya devam etmekte olan firmamız Şah Lojistik, tüm Avrupa ülkeleri  ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Arnavutluk’a nakliye konusunda da ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü bildirebilir, alanında  tecrübeli ekibimizden olabilecek en kısa sürede yükünüze  uygun araç tipi ve hedeflerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.