ardahan ağır nakliyat

Türkiye’ye Komşu Ülkelere Ardahan’dan Nakliyat Hizmeti

Müşterilerinin taleplerine ve süre uygulamalarına kesin bir şekilde riayet eden hizmet anlayışımızın bir gereği olarak 20 yılı geçen sektör deneyimlerimizde siz müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde yanıt vermeye devam ediyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı pek çok noktaya yapabildiğimiz nakliyat hizmetlerinde Şah Lojistik olarak Ardahan’da da hizmetlerimizi sunuyoruz. Ardahan çıkışlı veya Ardahan’a ulaştırılmak üzere bir ağır nakliyatın transferi söz konusu olduğunda Ardahan ağır nakliyat hizmetlerimizi sizlerin karşısına çıkararak talepleriniz ve taşınacak olan eşya veya malzemelerin niteliklerine göre nasıl bir yöntem izleyeceğimizi de belirliyoruz.

Sevkiyat Sırasında Kesintisiz Bilgilendirme

En güncel teknolojik donanımları kullanmaya özen gösteren bir firma olan Şah Lojistik olarak bizler Ardahan ağır nakliyat firmaları arasında bilgilendirmeye gösterdiğimiz hassasiyetle fark yaratıyoruz. Sevkiyatlar sırasında Ardahan ağır taşımacılık hizmetleriyle yola çıkmış olan tüm eşya ve malzemelerin her an takip edilmesini sağlayarak sizlere bu konuda yazılı ve sözlü olarak da bilgi verebiliyoruz. Yola çıkılma ve teslim edilme anlarının dışında yapılan bu bilgilendirmeler ile birlikte eşya veya malzemelerin sizlere vaat etmiş olduğumuz süreler içerisinde ulaştırılıp ulaştırılmadığını da kesin bir şekilde ortaya koyabiliyoruz. Taşıma yöntemlerinde yarattığımız zenginlik sayesinde Ardahan gabari dışı yük kapsamına giren girmeyen tüm eşya ve malzemeler için taşınan ürünlerin özelliklerine bağlı olarak en kolay ve en hızlı taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Hangi Ülkelere Ağır Nakliyat Hizmeti Verilir?

Ardahan merkezli olarak ortaya koyduğumuz çalışmalarda Şah Lojistik çatısı altında sizlere verdiğimiz hizmetlerde yurtiçindeki hemen hemen her noktanın yanı sıra ülke sınırlarını da aşan profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Özel olarak bakımları yapılmış ve sorunsuz bir şekilde teslimatın yapılmasını mümkün hale getirecek olan Ardahan lowbet araçlarından oluşan geniş filomuzla birlikte yol boyunca zarar görmeyecek şekilde eşyalarınızın taşınmasını mümkün hale getiriyoruz. Oldukça titiz bir şekilde ortaya koyduğumuz bu çalışmalarla İran, Özbekistan, Kazakistan, Almanya, Yunanistan, Rusya, Ürdün, Gürcistan, Bulgaristan, Suriye, Kırgızistan, Pakistan, Kıbrıs ve Romanya gibi çok farklı bölgelerdeki ülkelere adrese teslim taşımacılık hizmeti verebiliyoruz.