ankara ağır nakliyat

Ankara ağır nakliyat çalışmalarını uzun yıllardan bu yana kararlılıkla sürdüren firmamızda Ankara çıkış ve varışlı Yurt içi ve Uluslararası ağır nakliyat çalışmalarımız devam etmektedir. Şah Lojistik olarak Türkiye'nin her bölge ve şehrinde olduğu gibi Ankara'da da hazır bulunan ağır nakliye yüklerinizi göndermek istediğiniz noktalara kadar adres teslimi yapmak suretiyle karayolu izin belgeli ve sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Gabari dışı ağır nakliyat proje taşımacılığı konusunda oldukça önemli işlere imza atmış olan firmamız Şah Lojistik taşıma yetki belgesi karayolu izin belgesi ve eskort nezaretinde tüm taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Ankara merkezli olarak nakliyesini sağladığımız gabari dışı lowbed yükleri taşıyan araçlarımız özellikle yüksek modelli olup uzamalı ve havuzlu olarak tasarlanmış, her ağırlık ve uzunlukta ki yüklerinizi taşımaya uygun şekildedir.

Ankara’dan Avrupa ülkelerinin tamamına ihracat kapsamlı ağır nakliyat yükleri ile Avrupa ülkelerinin tamamından Ankara başta olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerine ithalat gabari dışı ağır nakliyat yüklerini taşıma kapasitesine ve yeterliliğine sahip bulunan firmamız Şah Lojistik, aynı zamanda Avrupa’dan Asya ülkelerine Türkiye üzerinden transit geçişli olarak üçüncü ülke taşımacılığı da yapmaktadır.

Ankara’dan Asya ülkelerine, başta İran olmak üzere Türkmenistan, Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Rusya, Ukrayna gibi ülkelere ihracat ağır nakliyat taşımaları ile birlikte yine bu ülkelerden Türkiye’ye ithalat nakliye çalışmalarını tüm belgelerimiz dahilinde yapabilmekteyiz.

Ağır nakliyat konusunda hizmet verdiğimiz başlıca yük grupları aşağıda sıralanmıştır:                       Her türlü marka ve modelde iş makineleri, ekskavatörler, rüzgar gülü, beton santralleri, gemi, tekne, yat, petrol boruları, jeneratörler, biçerdöver, konteyner, tanklar, fore kazık, kule vinç ve proje yük taşımacılığı.

Ankara ağır nakliyat taleplerinizi firmamızın bilgi işlem merkezine yazılı veya sözlü olarak bildirebilir, 7/24 esasına uygun olarak çalışmakta olan deneyimli personellerimizden her türlü gabari dışı ağır nakliyat taleplerinize en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.