almanya frigo nakliye

Avrupa’nın en büyük ekonomisine sahip bulunan  bir kaç ülkeden biri olan Almanya ile uzunca bir geçmişe sahip bulunan ticari ilişkilerimiz siyasi nedenler ile zaman zaman seviye kaybı yaşıyor olsa da genel anlamda oldukça önemli bir iş hacmi ve potansiyeline ulaşmış durumdadır.

Ülkemiz ile Almanya arasında alış verişi yapılabilen ürünlerin büyük bölümünü şüphesiz gıda maddeleri oluşturmaktadır. Son yıllarda gıda sektöründe oldukça ilerleme kaydeden ülkemiz Almanya’ya başta yaş sebze meyve türleri olmak üzere, et ve süt ürünleri, bitki türleri ve donmuş ürünler gibi sayısız çeşit ürün ihraç etmektedir.

Gıda maddelerinin taşınma işlemlerinde kullanılan araçlar frigo dorseli tırlardan oluşmaktadır. Almanya frigo nakliye konusu taşımacılık sektöründe pastadan büyük bir dilime sahip bulunuyor.

Bu pastadan bir pay alabilmek adına uzun yıllar üzerinde titizlikle durduğumuz alt yapı çalışmalarımızın ardından oluşumumuzu tamamlayarak Türkiye Almanya arasında frigo nakliye yapan sayılı nakliye kuruluşu arasında ki yerimizi almış bulunuyoruz.

Almanya frigo nakliye çalışmalarımızın büyük bölümünü ihracat hattı alıyor olsa da Almanya’dan ülkemize ithalat ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit yük taşıma işlemlerini de hatırı sayılır ölçüde gerçekleştirebiliyoruz.

Türkiye’de üretilmekte olan onlarca çeşit süt mamulünün bir çok ülkeye ihracatı kolaylıkla yapılabilirken Almanya’ya bu tür ürünlerin satışı ve taşınması özel izinlere tabi tutulmaktadır.

Konteyner Vagon Nakliye

Tarım müdürlükleri ile bağlantılı olarak üretici firmalara ön ayak olmak adına özel izin belge alımında desteklerimizin bulunması sebebiyle bir çok süt mamülü üreticisi firmanın tercih ettiği frigo nakliye kuruluşlarından biri durumunda bulunuyoruz.

Uluslararası Nakliye

Almanya frigo nakliye çalışmalarında izin verilen taşıma tonaj limiti çerçevesinde istenilen her türlü ürünün nakliyesini yaptığımız gibi Avrupa girişinde ortaya çıkan doktor analiz raporu alım işlemlerini de en kısa sürede neticelendirebiliyoruz.

Gıda maddelerinin tamamına yakınını ilgilendiren analiz işlemleri Türkiye çıkışı Bulgaristan sınırında yapılmakta, analiz işlemlerine ait masraf ödemeleri makbuz mukabilinde müşterilere sunulmaktadır.

Almanya frigo nakliye bizim işimizdir sloganı ile adım attığımız taşımacılık sektöründe önemli atılımlara imza atarak adımızdan sıkça söz ettiriyor, verdiğimiz hizmetin kalitesinden dolayı müşterilerimizden sürekli tebrik ve takdir bildirimleri alıyoruz.

Frigo nakliye konusu ile ilgili her türlü bilgiyi almak, firmamızla tanışmak üzere bizimle iletişime geçebilir talep ettiğiniz her türlü bilgiye en kısa sürede ulaşabilirsiniz.