afyon ağır nakliyat

Afyon Ağır Nakliyat

Afyon ağır nakliyat sayesinde sizler de uzun yıllarda elde edilmiş ustalık ve kusursuz tecrübe ile işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Afyon ağır taşımacılık ilk olarak profesyonel kariyerine Afyon merkezli olarak başlamış olmakla birlikte şuanda Afyon’da ağır nakliye özel yük taşımacılığında hizmet vermeye ve Afyon ağır nakliyat firmaları arasında öne çıkmaya devam ediyoruz. Ağır taşımacılık sektöründe adından söz ettirebilen nadir firmalar arasına yerleşebilmemizin sebebi ise ağır taşımacılıkta bir köprü vazifesi gören stratejik önemimizi müşterilerimize de kabul ettirmiş olmamızdan kaynaklanıyor.

Ne Yapıyoruz?

Afyon gabari dışı yük işlemlerinde karayolu taşımacılığı alanında bu şehirdeki lojistik hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını operasyonel güç ve hizmet çeşitliliğimizle yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Teknolojik alt yapı ve gabari ağır taşımalar konusunda bu tür yüklerin taşınmasında sahip olunması gereken C2 belgesine kayıtlı öz mal araçlarımızla aktarmalı veya aktarmasız taşıma kapasitesine sahip önemli bir firma olmaya devam ediyoruz.

Diğer taraftan Türkiye ekonomisinde Afyon’da dünya standartları kalitesinde bir lojistik hizmeti verebilmek için sürekli olarak kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Gelişime açık, sektörde meydana gelen gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve deneyimli personelimizle kaliteli hizmet anlayışımızı kendimize vazgeçilmez bir ilke olarak kabul etmiş bulunuyoruz.

Ağır nakliyat eşyalarınızı ulaşması gereken noktalara sorunsuz olarak ulaştırabilmek için ambalaj ve istif konularında müşterilerimize yardım eden ekibimizle malınız niteliği her ne olursa olsun komple ve parsiyel taşıma servislerimizle hizmetinizde bulunuyoruz. Şantiyeden şantiyeye ulaştırılması planlanan iş makinalarının nakliyelerini karayolu izin belgemiz ve eskort araçlarımızın nezaret ve gözetimi altında gerçekleştirmekteyiz. Nakliye seferlerimizde gerek standart tenteli gerekse friyo dorseli ve lowbet dorseli tırlarımızla Afyon lowbet olarak işlemlerimizi her türlü yükün nakliyesini rahatlıkla gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma İlkelerimiz

Kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak Afyon’da faaliyet gören firmamız olarak, müşterileri arasında adından gururla söz ettirebilmeyi planlıyoruz. Olumlu geri dönütlere son derece önem veren firmamız kalite standartlarındaki hizmet anlayışını kendisine bir görev olarak almaktadır. Hızlı ve güvenli bir teslimatta doğru adresiniz olmak için sürekli olarak son teknolojilerin takipçisi konumunda olmaya devam ediyoruz. Ağır taşımacılıkta zorlukları sizin için kolaylaştırmaktayız.